Warto walczyć o prawdę!


Dzisiaj przeczytałem podziękowania Marcina jakie on napisał na prowadzonym przez siebie blogu dotyczącym bankructwa Big Blue – http://big-blue-travel.blogspot.com/2011/10/egzekucja-bankruta-rozprawa-o-prawie-do.html

Uważam ten tekst za ważny i potrzebny a podziękowania zostały bardzo dobrze przyjęte przez nasz skromny zespół autorsko-redakcyjny. Jednak nie on zyskał moją szczerą przychylność ale działania Marcina idące w kierunku odzyskania nadwyrężonej godności.

Co mnie ujmuje najbardziej to jego odwaga umożliwiająca mu ukazanie się wielomilionowej publiczności TV POLSAT w programie „Państwo w Państwie”, który najprawdopodobniej zostanie wyemitowany 20 listopada o godzinie 19:30 w POLSAT i POLSAT NEWS (przepraszamy za początkowe omyłkowe podanie daty 13.11.2011).

Po drugie udzielenie wywiadu „Wiadomościom Turystycznym” na podstawie którego opublikowano w ostatnim numerze (nr 20, 16-30 października) artykuł pt. „Anatomia bankructwa” – poniżej jego treść.

Mam nadzieję, że te działania pomogą Marcinowi w dochodzeniu do prawdy i oczyszczenia z niedorzecznych stygmatów zapisanych w wyroku sądowym.

Przeczytaj artykuł pt. „Anatomia bankructwa” wydany na łamach Wiadomości Turystycznych

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: