Kontakt

Jeśli bliskie Ci są problemy poruszone w książce „Egzekucja Bankruta. Rozprawa o Prawie do Bezprawia” to napisz lub zadzwoń do nas.

mail: egzekucja.bankruta@gmail.com

telefon: +48 503 862 104

Możesz również odwiedzić inne strony związane z książką i bankructwem Big Blue:

http://big-blue-travel.blogspot.com/

http://prawodobezprawia.blogspot.com/

Kontakt do byłego właściciela Big Blue:

telefon: +48 722 139 399

Reklamy

2 thoughts on “Kontakt

 1. opłacało się otwierać firme w polsce chyba nie u nas nadal jest komuna a ty się z władzą nie chciałeś podzielić pozdrawiam następną firme otwieraj w bardziej cywilizowanym kraju

 2. Wszelka niegodziwość ze strony tak zwanej władzy czyli urzędników wynika z braku zapisanych zasad w Konstytucji R.P. ! Art. 7 Konstytucji mówi: organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa! Wynika z tego jednoznacznie że jeżeli tak nie działają, to nie są organami władzy publicznej a ich decyzje nie posiadają umocowania prawnego! Jakoś żaden z urzędników nie potrafi wskazać zakresu czyli granic swoich uprawnień (ograniczeń)! A są one zapisane w Art. 31 p.3 Konstytucji! Są tam zapisane ograniczenia w trybie ustawowym w koniunkcji z czynnikiem poza Ustawowym! Tylko nikt tego nie egzekwuje! W podsumowaniu, Trybunał Konstytucyjny zapytany o zakres zgodności ustaw ograniczających prawa obywateli przez nałożenie ustawowe obowiązku, z pominięciem drugiego czynika koniunkcji zapisanego w tym artykule, odpowiedział że „na pytania zadane w ten sposób nie będzie odpowiadał”! Wygląda na to, że wszelkie podważenia decyzji urzędniczych z wykorzystaniem treści Art. 31 p. 3 Konstytucji mają swoje umocowanie! Rzadko bowiem która decyzja uwzględnia czynnik poza Ustawowy tego artykułu! Jedynie co jest przywoływane to Ustawy! Ponad to zadam pytanie : A CO Z PODSTAWAMI DO USTAW?
  Może czas zacząć egzekwować podstawy?
  Wcześniej czy później tą prawniczo polityczno urzędniczą hołotę dosięgnę! Albo przynajmniej dam ludziom narzędzia do ręki! Już są dostępne w postaci moich publikacji. Niektórzy już je wykorzystują z sukcesem.
  Pozdrawiam.
  Andrzej Tomasz Sobolewski
  Podstawodawca Prawny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: